Yavuz Türk Elektrikçi 0216 379 90 54

kuzguncuk elektrikçi

Yavuz Türk Elektrikçi 0216 379 90 54

Yavuz Türk Elektrikçi 0216 379 90 54

Yavuztürk mahallesi elektrikçi olarak verdigimiz servis hizmetlerimiz uygun fiyat kaliteli servis anlayışı ile garantili işçilik ile bir telefon kadar yakındır.

7 / 24 iletişim: 0216 379 90 54-0532 363 44 21

Yavuz türk mahallesinde elektrikçi olarak çok uzun yıllardır arıza servis hizmeti veren firmamız siz degerli müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet verebilmek için yaptıgımız yenilikler içinde en dikkat çekiçi olan internet üzerinden servis formunu doldurup bize gönderirseniz servis ücreti almıyoruz.

YAVUZTÜRK ELEKTRİKÇİ

YAVUZTÜRK ELEKTRİKÇİ

yavuz türk mahallesi elektrikçi ustaları uzun yıllardır siz müşterilerimize 7 gün 24 saat elektrik servis hizmeti vermektedir.

aynı gün verdiğimiz servis hizmetleri ile siz müşterilerimize elektrik ile yaşayacağınız tüm problemler de yanınızda olmaktadır.Evinizde veya iş yeriniz de yadaşadı ğınız tüm elektrik aksaklıklarında 0216 379 90 54 numaralı telefondan yada 0532 363 44 21 numaralı telefonda elektrikçi usta talep edebilirsiniz.

Evinize gelen ustalarımız tam donanımlı araçları ile en kısa sürede yanınızda olacaktır.sigorta atması,priz yanması saat elektrik  saat i arızalarında ve buna benzer bir çok elektrik işi için hiç çekinmeden arayabileceginz numaradır.

Çanak Anten Kurulum

https://vimeo.com/145973916

 

yavuztürk çanak anten

yavuztürk çanak anten
yavuztürk çanak anten kurulum

Üsküdar yavuz türk mahallesi elektrkçi olarak çanak anten veya uydu yayın kurulumlarınızda her zaman arayabilirsiniz.çanak anten kurulum ,uydu antani yön belirleme ,bina ortak çanak sistemi kurulumu ,dijitürk ,d samart gibi uyduların kurulumlarını servisimiz de yaptırabilirsiniz

Alarm Arıza Kurulum Servis

yavuztürk alarm sistemleri

yavuztürk alarm sistemleri

günlük yaşadığımız olaylarda ve gazete haberler inden de anlaya bileceğimiz gibi günümüzde bir çok hırsızlık olayları ile karşılaşıp duymaktayız,evimizi veya iş yerimz en iyi koruya bileceğimiz sistemlerin başında gelen alarm kurulum işlerini bünyemizde bulundurmaktayız.

kurduğumuz alarm sistemleri hırsız algıladığı zaman hemen dış siren ve iç siren çalmaktadır kurulum sırasında bize verdiğiniz numaraları sisteme girerek alarm çaldıgı anda telefon numaranızı arayarak size bilgi verir.

İsterseniz alarm merkezine aylık ücret karşılığında çağrı merkezine üye olursunuz çağrı merkezine üye olduğunuz anda alarm merkezine kayıt işlemleri başlar dilediğiniz zaman telefon ile arayıp tüm bilgilerinizi güncelleyebilir siniz.Evinize yada iş yerinize alarm devreye girdigi anda çagrı merkezi sizi telefonla arayıp bilginiz olup olmadıgınızı sorar gerek duyarsanız olay yerine anında polis ekiplerini yönlendirir.

Kamera Kurulum Arıza Servis

http://www.dailymotion.com/video/x3e6wrf_yavuzturk-elektrikci-0216-379-90-54_webcam

yavuztürk kamera arıza servisi

yavuztürk kamera arıza servisi

üsküdar yavuztürk mahallesi elektrikçi olarak evler,iş yerlerine,ofisinize ve fabrikalara kamera sistemleri yapmaktayız.

Günümüzde kamera telefonlarımızda tabletlerimizde ve birçok alan da mevcuttur kurduğumuz kamera sistemlerini telefon aboneliğinizin oldugu kurama extra ip ücreti ödemeden cep telefonunuza ve tabletinize ücretsiz bir şekilde izlemenize olanak saglar.

Tüm bu hizmetler için:

0216 379 90 54 veya 0532 363 44 21

Ümraniye yavuz türk 

yavuztürk arıza 

yavuz türk mahallesi 

Arıza Servis usta 

 

aktif4 administrator

Bir cevap yazın